Ręczniki plażowe 

Ręcznik plażowy to produkt niezbędny w przypadku niemal każdego rodzaju wycieczki. Odpowiedni model sprawdzi się zarówno na plaży, w hotelu, nad basenem czy też nad jeziorem. Niestety większość dostępnych na rynku produktów nie jest przygotowana do eksploatacji. Ręczniki z bazaru bądź wątpliwych źródeł szybko się niszczą, są szorstkie i niemiłe w dotyku, nie chłoną wody, a w dodatku bardzo długo schną. Najgorszej jednak, że produkty te mogą być szkodliwe dla naszej cery oraz delikatnej skóry. Dlatego zawsze winniśmy kupować sprawdzone ręczniki, których bezpieczeństwo potwierdzone jest odpowiednimi certyfikatami.

My przedstawiamy Państwu wysokiej jakości ręczniki plażowe, wykonane tylko i wyłącznie z najlepszych materiałów. Dzięki zastosowaniu naturalnego tworzywa, całość jest solidna i wytrzymała – niewątpliwie posłuży nam przez długi czas. Ręczniki te pochodzą od renomowanych producentów, których wyroby zostały przebadane. Kupując nasz produkt mają Państwo pewność jego bezpieczeństwa. Ważnym aspektem jest również fakt, iż modele dostępne w naszej ofercie są niezwykle chłonne. To bardzo ważna cecha, zwłaszcza gdy wyjeżdżamy nad wodę. Wszystkie ręczniki plażowe z naszej kolekcji bardzo szybko schną. Po zabawie w wodzie wystarczy chwila, by znów cieszyć się suchą, miękką i komfortową powierzchnią.

Ręczniki plażowe dostępne w naszym sklepie to nie tylko wysoki komfort użytkowania połączony z ponadprzeciętną jakością. Materiał jest miły w dotyku, delikatny, a co najważniejsze nie podrażnia skóry. Możemy, zatem używać ich nawet w przypadku małych dzieci. Długie włosie okryje nasze ciało po każdej kąpieli, tworząc ciepła barierę. Gwarantujemy, iż produkty te spełnią Państwa najśmielsze oczekiwania.

Ręczniki plażowe winny być duże, miękkie i niezwykle funkcjonalne. W naszym sklepie znajdziecie Państwo najwyższej jakości produkty, które idealnie sprawdzą się podczas wzmożonej eksploatacji. Na uwagę zasługuje również fakt, iż modele te nadają się również w przypadku oznakowania. Jednolity ręcznik sprawdzi się w formie stylowego, firmowego gadżetu. Taka reklama przyciągnie Klientów i sprawi, że wyróżnimy się podczas konkurencji.

Kolorowy zawrót głowy. Nie zwlekaj – zapoznaj się z naszą kolekcją ręczników plażowych już dziś i ciesz się wysokim komfortem użytkowania nawet przez długi czas. Nasze produkty pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych producentów, których wyroby przeszły odpowiednie atesty. Zaufaj sprawdzonej firmie i postaw na produkt, który znacząco wpłynie na rozwój prowadzonej przez Ciebie działalności.  

  • rozmiar 90x180cm - 55,97 zł brutto ( 45,50 zł netto)Kolory: czerwony, żółty, pomarańczowy, niebieski, szafirowy, turkusowyTyp: ręcznik jednobarwnyGramatura: 500 g/m2Materiał : 100% bawełna egipskaNormy: PN-EN 14697:2007Temperatura prania: 40 °C Produkowany w: Egipcie