Dywaniki hotelowe 

Mówi się, iż piękno tkwi w prostocie. My zgadzamy się z tym stwierdzeniem i pragniemy przedstawić Państwu naszą wysokojakościową kolekcje modnych i funkcjonalnych dywaników łazienkowych. Oferowane przez nas dywaniki, stworzone zostały z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie ład, porządek, wysoką funkcjonalność oraz komfort użytkowania przez długi czas. Nasza nowoczesna kolekcja sprawdzi się niemal w każdym miejscu, gdzie liczą się standardy.

Dywaniki łazienkowe dostępne w naszej kolekcji, przeznaczone są przede wszystkim do hoteli. Oczywiście nazwa „dywaniki hotelowe” jest tylko i wyłącznie skrótem myślowym. Produkty te stanowią idealne uzupełnienie wnętrza pomieszczenia kąpielowego również w motelach, domach wczasowych, ośrodkach wypoczynkowych i rekreacyjnych, ośrodkach rehabilitacyjnych, sanatoriach, SPA, na basenach, siłowni oraz w pomieszczeniach z sauną. Gwarantujemy, że modele dostępne w naszych asortymencie nie tylko urozmaicą wnętrze, ale również będą cieszyć się dużą funkcjonalnością.

Prezentowane przez nas dywaniki łazienkowe to dobry sposób na reklamę. Zachwyć swoich gości jednakowymi akcesoriami. Dzięki temu staniesz się w oczach innych perfekcjonistą, który z należytym szacunkiem dba o Klientów, dbając o ich komfort w każdym miejscu i o każdym czasie. W naszym sklepie znajdziecie Państwu wyjątkowo praktyczne dywaniki łazienkowe w kolorze białym. Te sprawdzą się w chłodnych wnętrzach, o stonowanej kolorystyce i wyrafinowanych dodatkach. Modele dostępne w naszym asortymencie to klasa i styl zestawione z użytecznością. Oczywiście posiadamy również kolorowe dywaniki łazienkowe. Te urozmaicą każde pomieszczenie kąpielowe, nadając mu niepowtarzalnego charakteru.

Zastanówmy się sami: czy nie miło jest wyjść z wanny czy też z kabiny prysznicowej i stanąć na miękkim, delikatnym dywaniku? Niewątpliwie każdy z nas ceni sobie wysoki komfort w pomieszczeniu kąpielowym. Nasze dywaniki zostały stworzone zgodnie ze wszelkimi standardami oraz normami. Na uwagę zasługuje fakt, iż prezentowane przez nas modele, doskonale łączą się z ręcznikami dostępnymi w naszej kolekcji. Zestaw ręcznik plus dywanik, z dodatkowym logo prowadzonej przez Was firmy, na długi czas utkwi w pamięci Klientów. Dzięki temu będą oni odwiedzać Was każdego roku.

Zadbaj o to, co najlepsze dla Twojego biznesu. Dywaniki hotelowe to skuteczny sposób na reklamę i marketing Twojej firmy. Zachwyć swoich gości wysokojakościowymi produktami. Wszystkie nasze dywaniki cechują się perfekcyjnym wykonaniem, trwałością oraz wytrzymałością. 

  • rozmiar 50x70cm - 14,15 zł brutto (11,50 zł netto) Kolor: białyTyp: ręcznik - dywanik łazienkowyWzór: stopki lub klucz greckiGramatura: 675g/m2Materiał: 100% bawełnaObszycie krawędzi: wzmocnioneTemperatura prania: 90 °CProducent: Zwoltex

  • rozmiar 35x50cm - 7,60 zł brutto (6,18 zł netto)Kolory: białyTyp: dywanik łazienkowyGramatura : 600 g/m2Materiał : 100% bawełnaNormy: PN-EN 14697:2007, Öko-Tex® Standard 100Temperatura prania: 90 °CProducent: Import Turcja

  • rozmiar 50x70cm - 17,22 zł brutto (14,00 zł netto)Kolory: jasnofioletowy, bananowy, morelowy, czerwony, turkusowy, seledynowy, kremowy, amarantowy (malinowy), rudy, niebieski, czekoladowy, bordowy, fioletowy, różowy, oliwkowy Typ: ręcznik jednobarwnyGramatura: 650 g/m2Materiał : 100% bawełnaNormy: PN-EN 14697:2007Temperatura prania: 60 °C Produkowany w:...