Tekstylia kosmetyczne 

Zapoznaj się z naszą bogatą kolekcją różnego rodzaju tekstyliów kosmetycznych. Przedstawiamy Państwu wysokojakościowe produkty, które niewątpliwie sprawdzą się w prowadzonym przez Państwa biznesie. Tekstylia kosmetyczne to zestaw starannie dobranych produktów, które sprawdzą się zarówno w salonach urody jak i kosmetycznych, SPA, w ośrodkach rehabilitacyjnych, sanatoriach etc. Co wyjątkowego kryje w sobie nasza niewiarygodnie modna i funkcjonalna kolekcja?

W naszym sklepie znajdą Państwo bogaty asortyment tekstyliów kosmetycznych. Tego typu produkty to niezbędne wyposażenie nowoczesnych salonów kosmetycznych, SPA i wellness. Zachwyć swoich Klientów wysokojakościowymi butami kosmetycznymi z ciepłego weluru. Zadbaj o wysoki komfort każdego zabiegu z odpowiednio dobraną kołderką kosmetyczną. Spraw, by każda maseczka na twarz bądź włosy, przeprowadzana była z zachowaniem najwyższych standardów. Niechaj skomplikowane zabiegi przynoszące ulgę naszym dłoniom, opierały się o użycie sprawdzonych, bezpiecznych dla ciała rękawic. Kluczem do sukcesu każdej kosmetyczki, SPA czy wellness jest higiena, wysoki standard, sterylność – osiągnięcie najlepszych warunków możliwe jest za sprawą prześcieradła kosmetycznego na fotel. Oferujemy produkty wysokiej jakości, uszyte z miękkich i trwałych materiałów. Wszystkie dostępne akcesoria, podobnie jak cała nasza bielizna do hotelu, są przede wszystkim wygodne, trwałe i wykonane z myślą o wielokrotnym użytkowaniu. Zaproponuj swoich gościom tunikę kosmetyczną, która wpłynie na jakość zarówno usług jak i przeprowadzanych zabiegów. Prowadzony przez Ciebie biznes jest również Twoją wizytówką. Bądź zawsze o krok przed konkurencją.

W dziale tekstylia kosmetyczne znajdą Państwo między innymi opaski kosmetyczne, uszyte z weluru lub w wersji frotte. Opaska jest zapisana na rzep, co umożliwia dopasowanie jej do obwodu głowy. Na uwagę zasługują również miękkie rękawice oraz buty kosmetyczne, które pozwolą na profesjonalną pielęgnację niemal każdej części ciała. Produkty wypełnione wkładem silikonowym zapewnią Państwa gościom odpowiednia temperaturę ciała, podczas wykonywania nawet bardzo skomplikowanych zabiegów. Wszystkie tekstylia dostępne w naszym sklepie są przyjazne dla skóry – nie powodują alergii, uczuleń oraz podrażnień.

Gwarantujemy, że tekstylia kosmetyczne dostępne w naszym sklepie, znacząco wpłyną na postrzeganie jakości Państwa usług. W naszym asortymencie posiadamy tylko i wyłącznie sprawdzone akcesoria, które cieszą się niebywałym designem, trwałością oraz komfortem użytkowania.